Son Dakika Beşiktaş Takımının Transfer Haberleri Cabral Futbol Oyuncusu Yapılan Işte Yeni Teklif

Son Dakika Beşiktaş Takımının Transfer Haberleri Cabral Futbol Oyuncusu Yapılan Işte Yeni Teklif

Son dakika Beşiktaş takımının transfer haberleri! Cabral futbol oyuncusu yapılan işte yeni teklif!

Beşiktaş takımının transfer gündeminde birçok farklı isim bulunuyor. Siyah-Beyazlı takım, Weghorts’un dışında olmak şartı ile 2022-2023 sezonu öncesinde kadrosunu güçlendirmek amacı ile girişimlerini oldukça hızlandırmış durumda. Birçok futbol oyuncusu ile görüşmeler devam ediyor.

İŞTE İSPANYOL’LARDAN DUARTE İDDİASI

Beşiktaş takımı yapacağı takviyeler için listedeki tüm isimler ile görüşmelerini sürdürürken aynı zamanda da İspanyol basınında Domingos Duarte yer aldığı iddiası ortaya atıldı. Kariyerini La Liga ekibi, Granada’da sürdüren ve aynı zamanda da 1 yıllık daha sözleşmesi bulunmakta olan 27 yaşındaki Portekizli futbol oyuncusunun Katar’daki Dünya Kupası’nda forma giymek istediği ve ancak bu şekilde kendisini daha çok gösterebileceği bir ekipte devam etmek istediği vurgulanmış oldu.

Tecrübeli stoperler ile yakından ilgilenmekte olan Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael’in Duarte ile beraber bir kontak sağladığı vurgulanmış oldu.

CABRAL OYUNCUSU İÇİN YAPILAN YENİ TEKLİF

Kara Kartal takımında kadro yapılanması adına yapılan transfer çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. Son olarak Weghorst transferinde mutlu sona oldukça yaklaşmış olan Siyah-Beyazlılar’ın gündemine oturan isimlerden biri de Jovane Cabral olmuştu.

Yıldız oyuncunun bulunmuş olduğu spor kulübünü Sporting’e ilk olarak 2 milyon 750 bin Euro ve sonraki satıştan da yaklaşık olarak yüzde 10 pay önermiş olan Beşiktaş takımı, Portekiz kulübünün ret yanıtı vermiş olması ile bir adım geri çekilmişti. Sol kanatta yer alan Cabral için yeni bir teklif sunmaya hazırlanan Beşiktaş takımı, yapmış olduğu teklifi 4 milyon Euro ve daha sonraki satıştan da yüzde 20 olacak şekilde revize etti. Bu durum sonrasında Portekiz ekibinin vereceği cevap bekleniyor. 2022/2023 sezonu içerisinde Cabral’ın da yer alacağı futbol maçlarının hepsine bahis siteleri üzerinden de erişim sağlanabilecek.

Spor