Off  Road Yarışları Kişileri Heyecanlandırdı

Off Road Yarışları Kişileri Heyecanlandırdı

Off Road Yarışları Kişileri Heyecanlandırdı

Akdeniz Kros Kupası’nın üçüncü ayağı Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapıldı. Sporcular zorlu bir parkurda arazi araçlarıyla kıyasıya yarışırlar. Fethiye Ormanspor Kulübü ve Fethiye Belediyesi tarafından Esenköy İlçesi’nde düzenlenen Akdeniz Off-Road Park’ta düzenlenen üçüncü yarışa 13 ilden 19 araç katıldı. Yarışmaya katılan sporcuların heyecanlı hareketleri, katılmaya gelenlere heyecanlı anlar yaşattı.

4 kategoride, pilotlar çamurda, rampalarda, çukurlarda ve köşelerde derece almak için kıyasıya yarıştı. Sporcular, özel olarak tasarlanmış araçlarda iki kez engel parkuru üzerinden geçerler. Konsiyerj üyeleri tarafından katılan sporculara kupa ve madalyalarının takdim edildiği maçın ardından düzenlenen törende renkli görüntüler de izlendi. Yarışı izleyen kişi sayısı rekor düzeydeydi. Off- Road yarışları kişileri heyecanlandıran önemli bir süreci teşkil etmeyi günümüzde başarıyor ve her daim ön plana çıkıyor. Deneme bonusu

Buse Naz Farkını Ortaya Koydu

Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonası 50 kilo finalinde Buse Naz Çakıroğlu, İrlandalı rakibi Caitlin Fryers’ı mağlup ederek altın madalya kazandı.

Buse Naz Çakıroğlu, 14-22 Ekim tarihleri ​​arasında Karadağ’ın Budva kentinde düzenlenen Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonası’nda birinci oldu. 50kg kategorisinde yarışan Buse Naz Çakıroğlu, finalde İrlandalı rakibi Caitlin Fryers’ı 5-0 yenerek Avrupa şampiyonu oldu. Kariyerinde olimpiyatlar, dünya şampiyonaları ve avrupa şampiyonalarında ikinci olan milli boksör Çakıroğlu, ikinci kez Avrupa’nın zirvesine çıkarak Türkiye’ye turnuvanın en iyisi, tek altın madalyayı getirdi.

Spor