Meşhur Sultanahmet Köftecisi 2022 Menü Ve Fiyatlar?

Meşhur Sultanahmet Köftecisi 2022 Menü Ve Fiyatlar?

Günümüzde restorantların büyük çoğunluğunda çok geniş bir menü ve her cinsten çorba, sulu yemek ve ızgara çeşitleri bulunmaktadır. Bazı restorantlar ise tanındıkları spesifik yemeklerle öne çıkarlar ve o yemeği en iyi biçimde yaparlar. İstanbul bu noktada pek çok spesifik restorantı bünyesinde barındıran büyük bir şehirdir. Sadece kuru fasulye yapan restorantlar bulunduğu gibi sadece döner, ciğer ya da midye yapan lokantalar bulunabilmekt

Köfte hemen hemen her restorantta bulunabilen ana yemeklerden birisi olsa da bazı restoranlar özel tariflerle köfte yemekleri yaparak sadece bu alanda ünlenebiliyorlar, menülerini bu ana yemek üzerine kurup alıcılarını ağırlayabiliyorlar. Sultanahmet Köftesi de bu özel köftelerden birisi olarak öne çıkmaktadır. Osmanlı’nın geleneksel Sultanahmet Köfte kültürünü kendine has sunumuyla yapan Meşhur Sultanahmet Köftecisi bir asrı aşan geçmişi ile hizmet vermektedir.

Meşhur Sultanahmet Köftecisi ana yemek olarak Sultanahmet Köftesi sunmakla beraber menüsünde şiş kebap, tavuk şiş, pilav, çorba, mevsim salata, köfte ile birlikte harcanan olmazsa olmazlardan piyaz, irmik tatlısı ve Kemalpaşa tatlısı da sunmaktadır. Kaliteli yemekleri ve uygun maliyetleriyle dikkat çeken Sultanahmet Köftecisi alıcıların isteklerine yanıt vermektedir. Sultanahmet Köftesi’nin yanında sunulan öteki ürünler de yüksek standartlar korunmakta, müşterilerin olumlu geri dönüşleri memnuniyet oluşturmaktadır. Tüm yemeklerin hijyen koşulları çerçevesinde sürekli denetlenen mutfağındada üretildiğini ve personelin hijyen kurallarına uygun şekilde hizmet verdiğini de eklemek gerekir.

Diğer yandan Meşhur Sultanahmet Köftecisi’nde tercihe göre gazlı içecekler bulunmakta müşterilerin taleplerine göre servis edilmektedir. Restoren ayrıca paket servis hizmetini telefon siparişlerinde vermektedir. Restoranın iletişim bilgilerine, adres bilgisine, menüsüne ve diğer detaylarına internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Genel Kültür