İnstagram’da Zil İşareti Nedir

İnstagram’da Zil İşareti Nedir

İnstagram’da Zil İşareti Nedir?

İnstagram’da zil işareti, uygulamanın eski sürümünde kullanılan bildirim işaretiydi. Ancak yapılan güncellemelerle birlikte zil işareti kalkmış ve yerine kalp şeklinde bildirim simgesi eklenmiştir. İnstagram bildirimlerini görmek için kalp şeklinde olan bildirim sekmesine tıklayabilirsiniz.

İnstagram’daki Bayrak İşareti Ne Anlama Gelir?

İnstagram, zamanla yeni özelliklerin kullanılmasına imkan tanıyarak kullanıcılarının profillerini istediği şekilde düzenlemesini sağlamıştır. Bayrak işareti, mesaj kısmını düzenlemek için kullanabileceğiniz semboller arasındadır. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden İnstagram sembolleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnstagram’da bayrak işareti herhangi bir konuşmayı filtrelemek için kullanabileceğiniz semboldür. Bayrak işaretinize tıklamanız ardından filtreleme yaparak istediğiniz mesaja kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bayrak işareti, İnstagram’ın yaptığı son güncellemelerle birlikte kalkmıştır.

İnstagram’da Başlıca Kişiler Ne Anlama Gelir?

İnstagram, kullanıcılarının tanıdığı daha fazla insana ulaşması adına profil tanıtımları yapar. İnstagram hesabınızda herhangi bir profili ziyaret etmeniz halinde “tanıyor olabileceğiniz kişiler” başlığı altında başlıca kişiler paylaşılır.

  • Başlıca kişiler belirlenirken daha önce yapmış olduğunuz arama geçmişiniz ve takip ettiğiniz profiller dikkate alınır.
  • Takip ettiğiniz kişilerin takipleştiği kişiler, tanıyor olabileceğiniz kişiler olarak sizinle paylaşılır.
  • Herhangi bir fenomen sayfasını takip etmeniz halinde benzer içerik üreten kullanıcı hesapları başlıca kişiler olarak paylaşılır.

İnstagram’da Aradığım Kişileri Nasıl Silerim?

İnstagram’da aradığınız profillerinizi daha sonra silme şansınız vardır. Arama geçmişini silmek için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya mobil uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz.

  • Aradığınız kişileri silmek için arama sekmesine tıklamanız ardından arama yaptığınız isimlerin yanında yer alan çarpı işaretine tıklayarak silebilirsiniz.
  • Hesap ayarları sekmesinden arama geçmişini silme seçeneğini kullanarak arama geçmişini kalıcı olarak silebilirsiniz.

İnstagram’da Birinin Hesabına Bakınca Anlar Mı?

İnstagram’da herhangi bir kişinin profiline giriş yaptığınızda bildirim gitmez. Gönderilerini beğenmediğiniz ve hikayelerini izlemediğiniz sürece hesabına bakıldığı anlaşılmaz.

Son zamanlarda kullanılan farklı uygulamalar, kullanıcıların hesabına bakan kişileri görmesine imkan tanımıştır. Bu uygulamaları kullanan kişilerin hesaplarına giriş yaptığınızda ziyaret ettiğinizi uygulama üzerinden görebilir. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ linki ile hemen sizde hesabınızı popüler hale getirebilirsiniz.

Teknoloji