Haji Wright İçin Sürpriz Bir Takım Devreye Girdi

Haji Wright İçin Sürpriz Bir Takım Devreye Girdi

Haji Wright İçin Sürpriz Bir Takım Devreye Girdi

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Haji Wright için müthiş bir çekişme yaşanıyor. Ancak Haji Wright için sürpriz bir takım devreye girdi. Premier Lig ekiplerinden Crystal Palace Antalyaspor’un ABD’li oyuncu Haji Wright ile ilgilenmeye başladı. Bu gelişme sonrasında oyuncu için istenen talepler de yükselmeye başladı. Özellikle İngiltere kulüplerinin sahip olduğu maddi güç göz önüne alındığında Fenerbahçe ve Galatasaray’ın bu transferden vazgeçme olasılığı çok yüksek görünüyor. Antalyaspor ile birlikte çok önemli sezonlar geçiren ve sahip olduğu yetenekler sayesinde çok kolay bir şekilde golle buluşmayı bilen Haji Wright, Galatasaray’ın Icardi haricinde bir rotasyona sahip olmak istemesi ve Fenerbahçe’nin de Valencia haricinde bir yedek istemesinden dolayı önemli hale geldi.

Fenerbahçe’nin sezon sonunda sözleşmesi dolan Valencia yerine önemli bir forvet transfer etmek istiyor. Türkiye ligini bilen ve kolay adapte olacak bir oyuncu arayışında olan Fenerbahçe Aboubakar ile birlikte Haji Wright seçeneğini düşünüyor. Aboubakar seçeneğinde de ani bir şekilde Weghorst’un Manchester United ile anlaşmasından dolayı Beşiktaş’ta eski oyuncusu ile anlaşmak için devreye girdi. Fenerbahçe Aboubakar transferini çok kolay bir şekilde bitirme hayalleri kurarken ortaya çıkan bu gelişme ile birlikte transferin zora girdiği düşünülüyor. Aboubakar’ın da Beşiktaş’ta oynamak istediği gelen bilgiler arasında bulunuyor.

Antalyaspor Yöntemi En Yüksek Bonservis Bedelini Bekliyor

Antalyaspor Haji Wright için gelecek olan bonservis tekliflerini değerlendirmek istiyor. Haji Wright ise geleceği için en uygun takıma gitmeyi hedefliyor. Bu açıdan oyuncunun da isteyeceği bir kulüp olması önemli olacaktır. İngiltere oynama fikri güzel olsa da Crystal Palace gibi bir takım da oynamak Haji Wright’ı tatmin etmeyebilir. Bunun yerine Fenerbahçe ve Galatasaray seçeneği daha ağır basabilir. Özellikle Şampiyonlar Liginde oynamak istediği takdirde Fenerbahçe ve Galatasaray tercihi daha sağlıklı olacaktır. Antalyaspor yönetimi en yüksek bonservis bedelini bekliyor. Gelen tekliflere tamamen tarafsız bir şekilde yaklaşan Antalyaspor yönetimi ise transferden maksimum geliri elde etmek istiyor. Antalyaspor maçlarına Joybet ile kupon yapabilirsiniz.

Fenerbahçe cephesinde alternatifler de değerlendirmeye alındı. Hem Aboubakar’ın hem de Haji Wright’ın bonservis bedelleri yükselmeye başlayınca, yönetim alternatif isimleri de değerlendirmeye aldı. Jorge Jesus’un da görüşü alınarak Brezilyalı bir sürpriz forvet alınması da gündemde. Devre arasında yapılan transferlerin direkt olarak katkı sunması hedefleniyor. Çoğu oyuncu da geleceğe yatırım yapma amaçlı transfer eden Fenerbahçe, devre arası transferlerinde direkt katkıyı hedefliyor. Samet Akaydın da buna benzer bir transfer olarak görülüyor. Defans hattında yaşanan sorunlardan dolayı net bir defans oyuncusuna ihtiyaç duyan Fenerbahçe, Samet Akaydın transferinde mutlu sona ulaştı ve transferi resmi bir şekilde açıkladı.

Seferoviç Yerine Haji Wright

Galatasaray’da Seferoviç hayal kırıklığı oluşturduğu. Bu yüzden Seferoviç yerine Haji Wright seçeneği düşünülüyor. Gomis’in yaşı ve Icardi’nin de olası bir sakatlık yaşaması durumları göz önüne alındığında Haji Wright gibi bir isme ihtiyaç duyuluyor. Seferoviç’in sene başında beklenen performansı göstermemesinden dolayı tamamen gözden çıkarılmış durumda. Seferoviç ise kendisine gelecek fırsatı bekliyor. Yönetim ise şampiyon olmak adına işini şansa bırakmak istemiyor. Haji Wright için şartları zorlamak istiyor.

Galatasaray’da yüzler gülüyor. Fenerbahçe’ye karşı 3-0 gibi net bir skorla galip gelen Galatasaray, yapacağı sol bek ve forvet takviyesi ile birlikte ligi şampiyon olarak tamamlamak istiyor. Taraftarlar ise oynanan oyundan son derece memnun. Özellikle son maçların farklı bir şekilde kazanılıyor olması yorumcuların tarafında da şampiyonluk olasılığının artmasını sağladı.

Spor