Erol Bulut: Sonuna kadar mücadele edeceğiz

Erol Bulut: Sonuna kadar mücadele edeceğiz

Fenerbahçe’nin teknik direktörü Erol Bulut, Gençlerbirliği mağlubiyetinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Bulut, “Rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, 2-1 yenildikleri Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Kadıköy kabusunu değerlendiren Erol Bulut, “Deplasmanda nasıl rekor kırıyorsak kendi evimizde de maalesef rekor kırıyoruz mağlup gelerek. Oyuna baskılı başlayıp gol de attık. Rakip ilk yarı hiç gelemedi. Kendi kalemize gol attık ve 1-1 oldu. 3-5-2’ye döndük ama değerlendiremedik.” dedi.

Erol Bulut: Sonuna kadar mücadele edeceğiz #1

“SON DAKİKAYA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

Gençlerbirliği’nin attığı ikinci golün ofsayt olduğunu ifade eden Erol Bulut, “Bence yüzde 100 ofsayt olan pozisyondan gol yedik. Bize olunca çizgiler farklı çekiliyor. Bir daha değerlendirirlerse pozisyon ofsayt. Büyük bir yara aldık ama son dakikaya kadar mücadelemizi edeceğiz. Saha dışında da mücadele edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Erol Bulut: Sonuna kadar mücadele edeceğiz #2

“RAKİPLERİMİZİN PUAN KAYBETMESİNİ BEKLEYECEĞİZ”

Beşiktaş derbisi hakkında da konuşan Erol Bulut, “İkinci yarı değişikliklere gitmek zorundaydık. İlk yarı forvet anlamında Thiam’dan verim alamadık. İkinci yarı bunu değiştirerek pozisyon aradık, bulduk ama değerlendiremedik. Önümüzde 10 maç var. Rakiplerimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Erol Bulut: Sonuna kadar mücadele edeceğiz #3

“BEŞİKTAŞ’I YENECEĞİZ”

Haftaya oynanacak Beşiktaş derbisi için de konuşan Bulut, “Önümüzdeki hafta Beşiktaş’a karşı kazanıp devam etmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: merkezolur.com

Spor