Bumble Sohbet Uygulaması

Bumble Sohbet Uygulaması

Bumble sohbet uygulaması, yabancı dilden, dinden, ırktan insanla sohbet etmenize olanak tanıdığı gibi aynı dilden veya dinden insanla da sohbet etmenize imkan tanıyan bir sohbet uygulamasıdr.

Bumble, kadın kurucu Whitney Wolfe Herd tarafından 2014 yılında başlatıldığında, kadınların önce mesaj göndereceği fikrine dayanıyordu. Yani bir konuşma başlatmak için kendinize birini seçebilir ve kadınlar konuşmaya başlayabilir.

Bumble kullanmak oldukça basittir. Resimleriniz ve kendinizle ilgili bilgilerinizle bir profil oluşturun ve ardından ücretsiz versiyonunu seçebilir veya ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. “ Spotlight ” planı 10 kata kadar daha fazla eşleşme vaat ediyor ve sizi 30 dakika boyunca kaydırma ekranının önüne koyuyor, böylece potansiyel eşleriniz önce sizi görüyor. 30 spot ışığı için 30 liranın biraz üzerinde veya tek bir spot ışığı seçeneği için kabaca 300 lira ödeyebilirsiniz.

Diğer seçenek,10 kata kadar daha fazla konuşma alacağınızı söyleyen SuperSwipe’dır.  SuperSwipes, karşınızdakinin tam istediği biri gibi süper gözükmenize izin verir, bu yüzden kaydırmaya başladıklarında, gördükleri ilk insanlardan biri siz olacaksınız. 30 SuperSwipes için 600 TL ve iki SuperSwipes için 40 TL civarında ödeme yapabilirsiniz. Bu iki seçenek için ödeme yapmak istemiyorsanız, tüm özelliklerin kilidini aynı anda açmak için hesabınızı premium’a yükseltebilirsiniz.

Premium kullanıcılar yaklaşık 600 TL fark ile yükseltme yapar ve daha sonra belirli yerlerde kimin sizi beğenerek sağa kaydığını görmenizi sağlar. Ayrıca, sınırsız beğeniler, gelişmiş filtreler, seyahat modu ve diğer birçok özelliğin yanı sıra birisine yanlış bir şekilde kaydırmanız durumunda sınırsız geri alma özelliğini bize sunmaktadır. Bu özellikleriyle premium almak çok mantıklıdır.

Bumble sohbet uygulaması ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür